Stylizacja oczu

Pozwól nam zadbać o siebie

Stylizacja okolicy oczu

Poprawa rysów, wygładzanie zmarszczek czy powiększanie ust to nie jedyne zabiegi medycyny estetycznej, które wykonuje się w celu zmiany wyglądu twarzy.

Duży wpływ na odbiór danej osoby ma także stylizacja okolicy oczu, do której można zaliczyć na przykład koloryzację oraz zagęszczanie i przedłużenie rzęs. W naszym salonie wykonujemy zabiegi metodami 1:1, 2D, 3D i 6D. Ponadto do stylizacji polegającej na przedłużaniu lub zagęszczaniu możemy wykorzystać różne rodzaje produktów, w tym te powstające z futra norek syberyjskich.

Zapewniamy również takie usługi, jak: regulacja brwi woskiem, a także koloryzacja brwi i rzęs henną. Pozwalają one nadać twarzy nowego wyrazu i dodać jej charakteru.

Zapewniamy również takie usługi, jak:

  • regulacja brwi woskiem,
  • koloryzacja brwi i rzęs henną.

Bardzo jasne włoski da się łatwo przyciemnić, a za grube łuki możemy za pomocą wosku dopracować tak, by wyglądały bardziej subtelnie. Ponadto w naszym salonie wykonywana jest korekta kształtu oka, która pozwala m.in. podnieść jego zewnętrzny kąt albo pozbyć się nadmiaru skóry na powiece. Korekta kształtu jest metodą chirurgiczną, nie wymagającą szczególnej hospitalizacji.

  • W naszym salonie wykonujemy zabiegi metodami 1:1, 2D, 3D i 6D.