Metamorfozy Wellness

od własnej przemiany do nowych możliwości

Pomożemy Ci znów poczuć się komfortowo swoim ciele – w sposób przyjemny i bez wyrzeczeń!

Borykasz się z problemem nadprogramowych kilogramów? Masz za sobą dziesiątki wypróbowanych diet, ale żadna nie przyniosła oczekiwanych efektów? Schudnij z nami! Metamorfozy Wellness to program, w którym może uczestniczyć każdy – bez względu na wiek czy płeć. Tworzymy zespół wykwalifikowanych Trenerów Wellness i jesteśmy gotowi do pracy  z Tobą. Każdy z nas ma swoją własną historię metamorfozy Wellness zobacz na  Grupa Wellness Life + | Facebook 

Holistyczne podejście do odchudzania bez efektu jojo

Odpowiednie podejście do procesu utraty zbędnych kilogramów determinowane jest stałą zmianą trybu życia. Musisz wiedzieć, że zdrowe odchudzanie, bez efektów jojo, wiąże się przede wszystkim ze zmianą nawyków żywieniowych na stałe, a także z przyjemną, regularną aktywnością. Program Metamorfozy Wellness powstał z myślą o osobach, które pragną zrewolucjonizować swój styl życia, pozbywają się nadmiarowych kilogramów raz na zawsze.

Z nami dowiesz się, jak krok po kroku zacząć funkcjonować zdrowo – i to nie tylko na okres diety, ale już na stałe! Holistyczne podejście do odchudzania, czyli takie, w którym uwzględniony jest Twój indywidualny stan zdrowia, preferencje dietetyczne oraz styl życia, stanowi gwarancję efektywności. Z nami nauczysz się, jak dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych, jak codziennie dbać o swoje ciało i jak każdego dnia stawać się bardziej aktywnym.

Plan szyty na miarę Twoich indywidualnych potrzeb

Podczas pierwszego, bezpłatnego spotkania z trenerem  w naszej placówce Certyfikowanego Wellness Center & Oriflame – dokonamy analizy składu Twojego ciała oraz przeprowadzimy – bezstresowy test zdrowia. Takie działania pozwolą na opracowanie Twojego indywidualnego planu odchudzania , a także na dostosowanie wszelkich zaleceń zdrowego stylu życia . Przeprowadzamy również  konsultacji online – otrzymujesz od nas kalkulator wagi wynik wysyłasz do wybranego trenera umawiamy się na spotkanie w wybranej formie WhatsApp lub Messenger .

Odchudzanie jest wyzwaniem, któremu możesz stawić czoła z pomocą wykwalifikowanych trenerów i w towarzystwie osób, które nieustannie się wspierają. Biorąc udział w programie, zyskasz dostęp do zamkniętej grupy, w której znajdziesz setki inspirujących przepisów i poznasz historie oraz doświadczenia pozostałych uczestników programu. Jesteśmy gotowi, by wesprzeć Cię na drodze do Twojej metamorfozy!

Przekonaj się, że Tobie też możemy pomóc!

Programy Wellness Life+ zostały stworzone po to, by pomóc Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zdrowie i doskonałe samopoczucie. Programy reprezentują holistyczne podejście do utraty wagi i poprawy stylu życia, ujęte w formie rekomendacji dotyczących odżywania, suplementacji, aktywności fizycznej i dobrego samopoczucia

Pomogliśmy już wielu osobom osiągnąć swoje cele. Profesjonalne doradztwo żywieniowe. Dobierzemy specjalnie dla Ciebie program żywieniowy, pokażemy jak masz ćwiczyć aby pomóc sobie! Przeprowadzimy analizę składu ciała – bezpłatnie!

Metamorfozy naszych podopiecznych