Modelowanie sylwetki

Pozwól nam zadbać o siebie

Modelowanie sylwetki

W branży medycyny estetycznej istnieje wiele technologii, pozwalających wpłynąć na komórki tłuszczowe i zmniejszyć ich ilość. Obecnie stosowane metody powodują na przykład ich rozbicie na drobniejsze cząstki (lipolaser) albo po prostu je rozpuszczają (lipoliza iniekcyjna). Wspólną cechą tych działań jest modelowanie sylwetki, która staje się bardziej jędrna i szczuplejsza.

W naszym salonie zapewniamy klientkom między innymi analizę składu ciała i konsultację wraz z zaleceniami dietetycznymi w cenie.

Zabiegi dobieramy według indywidualnych potrzeb, a w naszej pracy wykorzystujemy na przykład dermomasażer i limfodrenaż. Wśród naszych usług dostępna jest również liposukcja kawitacyjna, kriopoliza oraz rytuał na ciało Arosha.

W zależności od Twojego stanu zdrowia oraz aktualnego problemu, doradzamy wybór konkretnych zabiegów z zakresu modelowania sylwetki.

Ponieważ niektóre metody należy powtórzyć kilka razy, zanim osiągnie się planowane rezultaty, zapewniamy możliwość zakupu karnetów na zabiegi.