Medycyna estetyczna

Pozwól nam zadbać o siebie

Medycyna estetyczna

Chcąc w pełni odpowiedzieć na potrzeby kobiet w różnym wieku i o odmiennej cerze, stworzyliśmy szeroki wybór zabiegów, które pomogą w uzyskaniu wymarzonego efektu i podkreślą urodę. Wśród nich znajdują się, między innymi zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, takie jak:

  • fotoodmładzanie: które pozwala na odnowienie tkanki skóry oraz pobudza kolagen do produkcji nowych włókien,
  • lifting oka: który za pomocą ultradźwięków pozwala na odmłodzenie i wygładzenie skóry,
  • mezoterapia: pozwala na dostarczenie do skóry substancji odżywczych i regenerujących, które redukują zwiotczenia, cellulit oraz rozstępy.

W naszym salonie kosmetycznym wiemy, jak ważna jest dla kobiet uroda, dlatego też zajmujemy się pielęgnacją twarzy. W jej ramach wykonujemy zabiegi mające na celu złuszczanie martwego naskórka, poprawę cyrkulacji krwi, wygładzenie, a także wyrównanie kolorytu skóry.

Oferujemy także pielęgnację stóp i dłoni, a także modelowanie sylwetki na różne sposoby. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zabiegów.

Poprawę urody do niedawna jeszcze kojarzono z zabiegami naruszającymi ciągłość skóry. Stare metody zastąpiły jednak zabiegi oparte na pielęgnacji o niskim stopniu inwazyjności. Obecnie zabiegi medycyny estetycznej to usługi stosowane w kosmetologii zarówno damskiej, jak i męskiej. Wiążą się one nie tylko z wyglądem zewnętrznym, ale również wewnętrznymi zmianami zachodzącymi w procesach starzenia.

Medycyna estetyczna łączy w sobie zagadnienia między innymi z dziedzin dermatologii, endokrynologii i chirurgii, wykorzystując specyfikę wiązek światła, laserów frakcyjnych, fal radiowych, biostymulacji oraz szeregu współdziałających substancji aktywnych. Z uwagi na wykorzystywane substancje, stanowi alternatywę dla pielęgnacji opartej na długotrwałym stosowaniu preparatów kosmetycznych.

W zakres usług salonu wchodzi m. in. lifting wampirzy, laserowe zamykanie naczyń oraz laseroterapia PDT MASTER, skupiająca swoje działanie na tkance zbliznowaciałej, przebarwieniach skórnych oraz łysinie. Wśród dostępnych zabiegów medycyny estetycznej znajdą Państwo również BLOOMEA – metodę usuwania zmarszczek, zwiększania napięcia skóry i konturowania twarzy. BLOOMEA redukuje przebarwienia, zarówno naturalne, jak i nabyte. Efekty tej metody porównywalne są do resurfacingu laserowego, za co odpowiada połączenie trzech technologii anty-aging.